Emercoin Hakkında

Kripto para dünyasına her geçen gün bir yeni isim daha ekleniyor. Her birinin güvenilir olduğunu ya da gelecek vaad ettiğini söylemek elbette ütopik bir yorum olacaktır ancak bazı isimler var ki ilerleyen zamanlarda büyük işler başaracağını şimdiden ortaya koyuyor ve çok sayıda yatırımcının da ilgisini çekmeyi başarıyor. Emercoin de bunlardan bir tanesidir ve takvimler 2013’ü gösterdiğinde piyasadaki yerini alan ve Peercoin bünyesinde yer alan kripto para, şimdilerde daha geniş kitlelere ulaşmayı da başarmış durumda. 2013’ün aralık Ayı’nda karşımıza çıkan ve kısa süre içerisinde büyüme kaydeden para birimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar siz değerli yatırımcılar ile paylaşmayı düşünüyoruz.

Geliştiricilerine baktığımızda 8 kişilik Rus bir ekibin karşımıza çıktığını görebiliyoruz. İki farklı kullanıcı arasında güvenilir bir ağ oluşturmak ve alış verişi sağlamak adına temelleri atılan Emercoin, hedeflediği noktaya ulaşmış durumda. Eksileri ve artıları ile bugüne kadar geldi ve ilerleyen dönemlerde de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Konsensüs mekanizmasına baktığımızda Proof-of-stake ve prof-of-work karşımıza çıkıyor. Peki sadece bir dijital para mı? Elbette hayır. Şimdi dilerseniz Emercoin’in nasıl kullanılacağını ve hakkında bilmeniz gereken önemli detayları da maddeler halinde ele alalım ve sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışalım…

Emercoin ile İlgili Birtakım Detaylar

  • Emercoin’e ait blok zincirindeki tüm verilerin Pos ve Pow mekanizmaları ile koruma altına alındığını belirtmek gerekiyor ve bu da güvenilirlik konusundaki en önemli detaylardan yalnızca bir tanesidir. Birçok yatırımcı bu yüzden bu kripto para birimini tercih ediyor ve güvenilirlik konusunda da sorun yaşamadıklarını dile getiriyorlar.
  • Uzaktan kullanılabilirlik mümkündür ve aynı şekilde uzaktan erişim durumu da söz konusudur. Güçlü bir blok zincirine sahip ve denetleme eylemi de tahmin edilenden çok daha kolaydır.
  • Ölçeklendirme de yine diğer kripto para birimlerine nazaran çok daha kolaydır ve bu para birimini tercih etmek için bu detayın da büyük bir önem taşıdığını düşünüyoruz.
  • Russian Railways, Prover ve son olarak Deloitte gibi önemli firmalar tarafından kullanılıyor olması da bu para birimini bir adım öne taşıyor ve güvenilirlik konusunda Emercoin’i ön plana taşıyor.

Emercoin’i daha yakından tanımak ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına temel özelliklerine de göz atmak istiyoruz.

Emercoin’in Temel Özellikleri Hakkında

Emercoin, diğer para birimleri ile kıyaslandığı takdirde birçok benzersiz özelliğe sahip olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Yeni bir isim değil ve yaklaşık olarak 5 yıldır hayatımızda… Emercoin yalnızca bir ödeme platformu olarak hizmet vermiyor ve bunun dışında gerçek bir hizmet paketi olarak karşımıza çıkıyor. Gizlilik konusunda oldukça başarılı ve bununla birlikte mikro ödemeler konusunda da sorunsuz bir işleyiş karşımıza çıkıyor.

Emercoin, aynı zamanda yenilikçi ve farklı bir blok zincirine sahiptir. Bu sayede en önemli bilgiler kusursuz bir şekilde güvence altına alınıyor ve şifreleme konusunda da herhangi bir sorun karşınıza çıkmıyor. Önemli bir detay daha iletmek istiyoruz ve Emercoin ekibinin yaptığı açıklama ile birlikte çok sayıda yenilik de bizleri bekliyor. Dilerseniz o açıklamalara da hep birlikte göz atalım:

  • Emercoin, kısa bir süre sonra sahip olduğu ekibi daha güçlü ve daha kalabalık hale getirmeyi hedefliyor. Geliştirmeler için çalışmalara başlanmış durumda.
  • Pilot projeler ile birlikte yeni çalışmalara imza atılacak ve olumlu tepki alındığı takdirde bu projeler de hayata geçirilecek.
  • Emercoin, küresel borsalarda oldukça önemli bir yere sahip ancak yeni dönemde likiditenin arttırılması planlanıyor ve bu sayede adını çok daha sık duyacağımızı düşünüyoruz.
  • Pazarlama ve halkla ilişkiler konusunda da önemli işlere imza atılacağı dile getiriliyor ve bu sayede reklam çalışmaları da daha profesyonel bir seviyeye ulaşacaktır.

Emercoin, sayısız kullanıcının sorunsuz bir şekilde hizmet alabileceği sistemler bütünüdür ve güvenlik düzeyinin üst seviyede olduğunu da belirtmek gerekiyor. Düşük işlem ücretleri sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmış durumda ve aslında onu popüler hale getiren en önemli detaylardan bir tanesi de budur. İşlem sırasında kaybedeceğiniz zaman, diğer kripto para birimlerine nazaran çok daha azdır ve bu da Emercoin’i tercih edilebilir hale getiren en önemli detaylar arasında yer alıyor.

Emercoin Satın Alma İşlemleri

Kripto para birimi borsalarını kullanarak Emercoin alım satım işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu konuda güvenebileceğiniz adreslerden bir tanesi de Binance olarak karşımıza çıkıyor. Platforma üye olduktan sonra alım ve satım işlemleri için ne yapmanız gerektiği de tarafınıza aktarılıyor. İşlem sürelerinin daha kısa ve daha güvenilir olması nedeniyle birçok yatırımcı genel olarak bu platformu tercih ediyor. Anlık takip işlemini de yine bu mecra aracılığı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*